Lissi – krūšturis, ar kuru viss sākās

Krūšturis, ar kuru viss sākās
Vēlamies dalīties savā stāstā – kā viss sākās un, acīmredzot, arī iemeslu, kādēļ Lissi kolekciju ir iecienījušas tik daudzas sievietes, ka tas ir viens no mūsu pārdotākajiem krūšturiem.
Krūšturi Lissi
CHANGE Lingerie apakšveļas zīmols radās tieši tādēļ, ka vēlējāmies piedāvāt kaut ko vairāk – jutām, ka apakšveļas tirgum nepieciešamas pārmaiņas. Šī ideja ir atainota arī mūsu zīmola nosaukumā – CHANGE.
Mazākām krūtīm paredzētus krūšturus piedāvāja daudz, bet sievietēm ar lielākām krūtīm piedāvājums bija diezgan trūcīgs. Mūsu mērķis bija radīt sieviešu apakšveļu, kas būtu piemērota ikviena ķermeņa tipa, ikviena izmēra sievietei jebkādā formā.
Taču idejas īstenošana izrādījās sarežģītāka par gaidīto. Laba krūštura izveide bija grūtāka, nekā mēs domājām. Šuvējus, kas pārvalda smalko rokdarbu mākslu un kas izprot krūštura specifiku, bija grūti atrast.
Pateicoties laimīgai nejaušībai, satikāmies ar Lissi Lidi.
Lissi, agrākā apakšveļas dizainere, bija tikko atkāpusies no ilgstošas karjeras. Bet, par laimi, viņa bija sieviete, kurai bija patiesa kaislība pret šo jomu. Un, kad mēs viņai pajautājām, vai viņa vēlas kaut ko radīt kopā ar mums, viņa teica jā!
 
Pateicoties Lissi aizrautībai un lietišķumam, radās kolekcijas, kas ir iekarojušas neticami daudzu sieviešu sirdis.
Florence, Dita un visas citas oriģinālās kolekcijas radīja pati Lissi – un tās pēc tam attīstīja un pielāgoja mūsu prasmīgie dizaineri un tehniķi.
 
Un, protams, arī brīnumskaisto mežģīņu krūšturi Lissi, ar kuru viss sākās. Krūšturis, kas savu nosaukumu ieguva par godu sievietei, kas mūs ir iedvesmojusi ar savu entuziasmu, prasmēm un kaisli.
 Visu šo krūšturu izstrādē, dizainā un attīstīšanā ir piedalījušies Dānijas labākie sieviešu apakšveļas dizaineri, ap kaklu mērlentes un lūpās kniepadatas – kā modeles reālas sievietes, tieši tādas, kādas viņas ir.
 
Tādēļ valkājiet savu Lissi krūšturi ar lepnumu – tas ir radīts ar lielu aizrautību, domājot par visām sievietēm, tādām, kādas tās ir.


Jaunāks ieraksts