Kā izvēlēties apakšveļu dāvanai

Kā izvēlēties veļu dāvanai
Mēs visi zinām, ka piedzīvojumi un emocijas vienmēr ir labākas dāvanas nekā lietas. Un visas sievietes zina, ka apakšveļa nav tikai praktisks apģērbs, bet kaut kas vairāk.
Tādēļ patiesi vērtīga dāvana sievietei ir viņas gaumei atbilstošs un ideāli piegulošs apakšveļas komplekts.    

Bet kā izdarīt pārliecinoši pareizas izvēles, izvēloties apakšveļu savai mīļotajai?

  • Šeit ir ieteikumi, ko ievērot, iegādājoties apakšveļu dāvanai.
  • Ej, ielūkojies savas sievietes apakšveļas atvilktnē un pieraksti krūšturu izmērus. Norāde: numuriem būtu jābūt apmēram šādiem: 32C, 80E, 75A utt.
  • Neaizmirsti arī apakšbikses, apskati arī to izmērus.
  • Vēl vienkāršāk ir apakšveļas klāstu kopā ar izmēriem nofotografēt, lai apjaustu līdz šim izvēlētos materiālus, modeļus un stilu.
  • Kad izlūkošanas informācija ir savākta, dodies uz CHANGE Lingerie veikalu un visu pārējo darbu uztici mūsu pieredzējušajām pārdošanas konsultantēm. Kopā atradīsit vislabāko apakšveļas komplektu īstajā izmērā.

Izvēlēto apakšveļu iepakosim brīnumskaistā dāvanu iepakojumā, Tev atliks vien pasniegt dāvanu un izbaudīt dāvināšanas prieku.

Ja iepriekš aprakstītais tomēr šķiet pārāk sarežģīts un pareizo izvēļu izdarīšana var būt pārāk riskanta, mums tomēr ir risinājums!

Lūdz savai mīļotajai veikt kārtīgu “window shopping” mūsu e-veikalā un visu, kas patīk, pievienot vēlmju sarakstam. Vēlmju sarakstu, kurā izmēri un īstie modeļi ir jau izvēlēti Tavā vietā, dāvanas saņēmēja var Tev nosūtīt ar vienu klikšķi. Veicot dāvanas pirkumu e-veikalā, noteikti norādi, ka pirkumu vēlies iesaiņot dāvanas iepakojumā. Ja vēlēsies, dāvanai pievienosim arī mazu apsveikuma kartīti ar Tavu ziņu.

Un kādēļ gan dāvanai neizvēlēties dāvanu karti.

Dāvanu kartē var ielādēt paša izvēlētu summu, arī to iepakosim skaistā dāvanu iesaiņojumā.

Un, vissvarīgākais – dāvanu karte ļauj dāvanas saņēmējai izvēlēties apakšveļu atbilstoši savai gaumei.

Ko uzdāvināt sievai dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, kāzu gadadienā vai vienkārši kā pārsteigumu? Patiesi vērtīga dāvana sievietei ir viņas gaumei atbilstošs un ideāli piegulošs apakšveļas komplekts. Aplūko mūsu ieteikumus, kā izdarīt pareizu izvēli, izvēloties apakšveļu sievietei. 

 

Kā izvēlēties veļu dāvanai

Vecāks ieraksts Jaunāks ieraksts