changelingerie.lv

CLUB CHANGE

Priecājamies dzirdēt, ka vēlaties būt viens no pirmajiem, kas saņem informāciju par mūsu akcijām, jaunumiem un lieliskajiem piedāvājumiem. 

Lai saņemtu mūsu jaunumus, Jums jāreģistrējas kā Club CHANGE biedram. Tas aizņem mazāk nekā 1 minūti. Noklikšķiniet šeit un aizpildiet savu informāciju. Atcerieties atzīmēt, ka vēlaties saņemt no mums jaunumus. 

Mobilajā ierīcē: noklikšķiniet uz izvēlnes augšējā kreisajā stūrī. Noklikšķiniet uz "Pieslēgties" un ievadiet e-pasta adresi un paroli, kas ir saistīta ar Jūsu Club CHANGE kontu, un noklikšķiniet uz "Pierakstīties". 

Uz darbvirsmas: noklikšķiniet uz mazās ikonas, kas apzīmē personu izvēlnes joslas augšējā labajā stūrī. Ievadiet ar Jūsu Club CHANGE kontu saistīto e-pasta adresi un savu paroli un noklikšķiniet uz Pierakstīties. 

Ja esat aizmirsis savu paroli, varat to atiestatīt, noklikšķinot uz saites "Aizmirsāt savu paroli". 

Lai pievienotos Club CHANGE, nepieciešama mazāk nekā 1 minūte. 

Noklikšķiniet šeit un aizpildiet savu informāciju. Drīz pēc reģistrēšanās no mums saņemsiet sveiciena e-pastu un Jums būs jāaktivizē konts. 

Nē, Jums nav nepieciešams Club CHANGE konts, lai iepirktos mūsu vietnē. 

Tomēr mēs ceram, ka vēlēsities būt daļa no mūsu lojālo klientu loka. Tas ir pilnīgi BEZMAKSAS, un Jūs iegūsit daudz lielisku priekšrocību. Piemēram, ar Club CHANGE kontu Jūs regulāri saņemsiet jaunumus ar informāciju par mūsu akcijām un jaunajiem modeļiem, Jums būs iesēja apskatīt pirkumu vēsturi, īpašajās reģistrēto klientu akcijās saņemt labas atlaides un daudz ko citu. 

 

Konta izveide aizņem mazāk nekā minūti, un Jūs varat nekavējoties sākt to lietot. Jūs varat izveidot kontu tieši šeit vai uzzināt vairāk par Club CHANGE. 

Jums būs jāpiesakās savā kontā, izmantojot mūsu vietni, dodieties uz cilni "Konta iestatījumi" un noklikšķiniet uz pogas "Atcelt manu klubu MAINĪT kontu". 

Varat arī nosūtīt mums ziņojumu, izmantojot mūsu saziņas veidlapu, un kā pieprasījuma tēmu izvēlēties "Club CHANGE". Lūdzu, neaizmirstiet iekļaut e-pasta adresi, kas saistīta ar jūsu Club CHANGE kontu. 

Jūs varat atiestatīt savu paroli, noklikšķinot uz saites "Aizmirsāt savu paroli?" lapā, kurā parasti piesakāties savā Club CHANGE kontā. 

Ievadiet savu e-pasta adresi, un drīzumā saņemsit e-pastu ar instrukcijām, kā iestatīt jaunu paroli. Atcerieties savā e-pastā pārbaudīt surogātpasta mapi. 

Ja nesaņemat no mums e-pastu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu servisu nosūtot mums ziņojumu, izmantojot mājas lapas saziņas lapu (Messenger), vai rakstiet mums uz e-pastu: klientu.serviss@changelingerie.lv vai zvaniet +371  20221577 (P-Pk, plkst. 10:00-13:00 un 14:00-17:00). 

changelingerie.lv